
Швейна машинка MINERVA NEXT 532A, електромех., 85 Вт, 32 швейних операцій, петля автомат, 85Вт, білий+червоний
- Немає в наявності
- Код: NEXT532A
7 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швейна машинка MINERVA NEXT 532A, електромех., 32 швейних операцій, петля автомат, 85Вт, білій+червоний. Нова та покращена машинка серії Next. Сучасна побутова швейна машина виконує 32 операції, включаючи автоматичну петлю. Надійний металевий вертикальний човник, плавне регулювання зміни параметрів рядка та швидка заміна лапок - зробить процес шиття ще більш простим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minerva |
| Максимальна довжина стібка | 4 мм |
| Максимальна ширина стібка | 5 мм |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість швейних операцій | 32 шт. |
| Регулювання | натяг нитки, довжина стібка, ширина рядка, швидкість шиття, регулювання рівня притискної лапки |
| Тип човника | вертикальний |
| Тип швейної машинки | електромеханічна |
| Формування петлі | автоматично |
- Ціна: 7 999 ₴






