
Водонагрівач електр. TIKI слім SuperESD, 100л, 2кВт, сухий тен, вертикальний монтаж, електр. кер-ння, C, білий, 700095
- Немає в наявності
- Код: SUPERESD100V9_TIKI
18 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SuperESD100V9 є моделлю, яка працює від електричної мережі та має багато переваг. Це включає компактний корпус з простим дизайном, застосування передових технологій та відсутність проблем при щоденному використанні та обслуговуванні. Крім того, великий місткий бак захищений від корозії, що дозволяє пристрою прослужити довший час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Вага | 36 кг |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Внутрішнє покриття бака | емальована листова сталь |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 112.5х42.0х44.5 |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 °C |
| Обсяг ємності для води | 97.3 л |
| Потребується потужність | 2000 Вт |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елемента | сухий ТЕН |
| Встановлення | Вертикальна |
| Функції | терморегулятор, захист від замерзання, термометр, функція самонавчання, індикація роботи з розумним керуванням |
| Час нагрівання | 196 |
- Ціна: 18 999 ₴









