
Електрочайник Gorenje 1.7л, 2200Вт, strix контроль, пластик/метал, бежевий
- Немає в наявності
- Код: K17CLIN
2 799 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрочайник K17CLIN - це стильний і функціональний прилад для швидкого нагрівання води. Завдяки об'єму чайника на 1,7 л, ви зможете закип’ятити воду одразу на всю сім’ю. Дуже зручно також, коли у вас в гостях купа друзів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Індикатор рівня води | Так |
| Об`єм | 1.7 л |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 30 x 28.8 x 19.8 см |
| Колір | Біговий |
| Матеріал для корпусу | пластик, метал |
| Особливості | Відсік для шнура, Автоматичне відключення, Обертання на 360 °, Термостат Strix, Нековзкі ніжки |
| Міцність | 2000 Вт Вт |
| Керування | Механічне |
- Ціна: 2 799 ₴



