
Шурупокрут-дриль акумуляторний Metabo SB 18 18В 2х2А·год 24·48Нм 0-450·0-1600об/хв 1.3кг
- Немає в наявності
- Код: 602245560
6 837 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легкий, компактний акумуляторний ударний дриль надзвичайно укороченої конструкції для універсального використання. Функція ударного свердління для кам'яної кладки. Вбудоване підсвічування робочої зони. Зі зручним гачком для носіння на ремені й відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч. З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання. Багато марок, одна акумуляторна система. Цей продукт сумісний зі всіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Вага | 0.92 кг /без акумуляторного блока кг |
| Діаметр патрона | 1 мм /- 10 |
| Харчування | Li-Power |
| Ключові особливості | реверс |
| Напруга | 18 В |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1600 об/хв об/хв |
- Ціна: 6 837 ₴
