
Фен будівельний Metabo HG 20-600 2000Вт 80-600°C 150/300/500л/хв 0.62кг
- Немає в наявності
- Код: 602066000
3 225 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний технічний фен з кільцевим регулятором для простого плавного регулювання температури. Високоякісний керамічний нагрівальний елемент, потужний двигун та оптимальне охолодження приладу для тривалого строку служби. Широкий спектр використання: зняття лакового покриття, надання форми, стискання, зварювання тощо. Зручність використання завдяки ергономічному дизайну та рукоятці з нековзною поверхнею з еластичною поверхнею Softgrip. Безпечна стаціонарна робота завдяки великій нековзній опорній поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.62 кг кг |
| Колір | чорний з зеленим |
| Максимальна робоча температура | 600 °C град. |
| Мінімальна робоча температура | 80 °C |
| Повітряний потік, л/хв | 150/300/500 |
| Потребується потужність | 2000 Вт |
| Тип | пістолетний |
- Ціна: 3 225 ₴


