
Витяжка Cata телескопічна, 60см, 600м.куб/год, TF-5260 wh, білий
- Немає в наявності
- Код: 02034501
3 888 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витяжка Cata Телескопічна 02034501 - це надійний та стильний вибір для власників невеликих та середніх кухонь, які шукають надійний засіб для підтримання чистоти та свіжості повітря у своїй кухні. Її простота в управлінні та ефективність роблять її ідеальним варіантом для будь-якого кулінарного простору. Оснащена яскравим та енергоефективним LED освітленням, яке освітлює робочу поверхню кухні, забезпечуючи видимість та комфорт під час приготування їжі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| К-ть двигунів | 2 двигуна/( 2 x 65 Вт) |
| Максимальний рівень шуму | 68 дБ |
| Міцність | 141 Вт /(загальна) Вт |
| Продуктивність | 600 м3/год /(при максимальному відводі повітря) куб. м/год |
| Тип витяжки | телескопічна |
| Тип монтажа | вбудована |
- Ціна: 3 888 ₴
