
Миска ARDESTO Gemini, 26см, 4л, нержавіюча сталь
- Немає в наявності
- Код: AR1626SS
235 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миска ARDESTO Gemini діаметром 26 см – це вдале поєднання якості та привабливого вигляду навіть після тривалої експлуатації. Виготовлена з нержавіючої сталі, стійкої до корозії. Легка в догляді та придатна для миття в посудомийній машині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Об`єм | 4 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 см |
| Діаметр | 26 см |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Тип | Миска |
| Товщина | 0.34 см |
- Ціна: 235 ₴





