
Машинка для стрижки Rowenta Nomad Sport Collection, акум., роторний мотор, насадок-2, кейс, сталь, чорно-зелений
- Немає в наявності
- Код: TN1409F0
1 099 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відкрийте для себе ідеальне рішення для стильної стрижки будь-коли та будь-де. Машинка Sport Collection TN1409F0 від Rowenta ― завжди бездоганний результат. Акумулятор NiMH гарантує 40 хвилин роботи від одного заряду. Цього може вистачити на три стрижки. Леза з нержавіючої сталі й потужний двигун забезпечують ідеальний зріз одним рухом навіть на густому волоссі. Компактна конструкція забезпечує зручність у використанні завдяки роботі без дроту та покращену гігієну зі знімними лезами, які легко мити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Кількість установок довжини | 20 |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 17 х 5 х 2 |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Колір | чорний з зеленим |
| Комплектація | щіточка для чищення, інструкція, насадки, гарантійний талон, машинка для підстригання, зарядний шнур, мастило для змащення, чохол для зберігання |
| Кількість насадок в комплекті | 2 шт |
| Максимальна довжина стрижки | 30 мм |
| Насадки | для волосся/3-15 мм та 18-30 мм |
| Особливості | мотор роторний |
| Самозаточуючі леза | 1 |
| Тип | машинка для стриження |
| Час заряджання акумулятора | 8 г |
- Ціна: 1 099 ₴









