
Водонагрівач електр. TIKI круглий GBF, 120л, 2кВт, сухий тен, електр. кер-ння, С, білий, 700159
- Немає в наявності
- Код: GBF120E5-ECON_TIKI
15 299 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бойлер Tiki легко встановити та під'єднати до мережі. Ця модель призначена для вертикального встановлення. Електричні нагрівальні елементи у нагрівальному фланці зі спеціальної сталі з емалевим антикорозійним покриттям гарантують довготривалу службу, адже не перебувають у прямому контакті з водою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Внутрішнє покриття бака | емальована сталь |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 113.5 x 48 x 49 |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 °C |
| Обсяг ємності для води | 120 л |
| Потребується потужність | 2000 Вт |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елемента | сухий ТЕН |
| Встановлення | Вертикальна |
| Функції | захист від перегрівання, світлодіодний термометр, функція самонавчання, індикація перегрівання, індикація несправності термостата, сухий протипожежний захист, індикатор інтелектуальної роботи |
| Час нагрівання | 3.55 /від 10 до 65 °C |
- Ціна: 15 299 ₴









