
Пральна машина ARDESTO фронтальна Black Mars, 6кг, 1200, А+++, 46.5см, дисплей, інвертор, білий
- Немає в наявності
- Код: WMW-6105WI
11 499 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина ARDESTO – це надійний помічник для догляду за речами. Компактний розмір (глибина 46,5 см) і сучасний дизайн зумовлюють можливість легко інтегрувати її в будь-який інтер’єр. Завдяки фронтальному завантаженню і продуманому електронному керуванню пральна машина поєднує в собі стиль, зручність та ефективність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.5 см |
| Глибина | 46.5 см см |
| Завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Колір | Білий |
| Програми | Бавовна, Вовна, Щоденне прання, Полоскання + Віджим, Віджимання, Спідня білизна, Нічне прання, Мікс, Очищення барабана, Еко 40-60, 20°C, Швидка 15', Сорочки, Делікатне прання, Дитячі речі, Анти-алергія |
| Тип | пральна |
| Тип двигуна | Інверторний BLDC |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
| Ширина | 59.8 см |
- Ціна: 11 499 ₴









