
М'ясорубка Gorenje, 1600Вт, 2,2кг/хв, 2 решітки, пластик, білий
- Немає в наявності
- Код: MG1601W
3 049 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'ясорубка Gorenje MG1601W з потужністю 1600 Вт швидко подрібнює до 2.2 кг м'яса за хвилину. Оснащена ножами з нержавіючої сталі, двома дисками для подрібнення, насадками для ковбас і кеббеху, а також реверсною функцією. Компактна та зручна у використанні. Ідеальний вибір для домашньої кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Реверс | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 кг кг |
| Відсік / підставка для зберігання насадок | 1 |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 180 х 230 х 230 мм |
| Захист мотора від перегріву | 1 |
| Колір | Білий |
| Матеріал завантажувального лотка | пластик |
| Матеріал корпуса | пластик, метал |
| Насадки | для фаршу/3 та 8 мм, для домашніх ковбас/ сосисок / кіббеху |
| Перфоровані диски | 2 шт |
| Міцність | 1600 Вт Вт |
| Продуктивність | 2.2 кг/хв куб. м/год |
- Ціна: 3 049 ₴









