
Тример Rowenta Virtuo, для бороди і вусів, мережа+акум., насадок-2, чохол, титан.напил., кейс для зберігання, чорно-синій
- Немає в наявності
- Код: TN3804E0
1 699 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З тримером для бороди Rowenta Virtuo TN3804E0 Ви отримаєте ідеальний зріз з першого руху - навіть на густій щетині. Леза з нержавіючої сталі з титановим покриттям гарантують довговічну продуктивність. Завдяки 39 варіантам довжини стрижки та продуманій системі блокування Ви легко створите бажаний стиль без ризику помилки. Потужна автономність до 2 годин і LED-індикатор рівня заряду забезпечують комфортне користування без перерв у будь-якому місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Кількість установок довжини | 39 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 16,5 х 4 |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Колір | чорний з синім |
| Комплектація | масло, щіточка для чищення, інструкція, насадки/2 шт., гарантійний талон, чохол для зберігання, тример, щітка з натуральним ворсом |
| Кількість насадок в комплекті | 2 шт |
| Максимальна довжина стрижки | 20 мм |
| Насадки | 2 регульовані насадки/від 0,5 до 20 мм |
| Особливості | Водонепроникний корпус, Швидка зарядка, Стрижка вологого волосся, знімні насадки |
| Регулювання довжини стрижки | телескопічні насадки |
| Самозаточуючі леза | 1 |
| Тип | Тример |
| Час заряджання акумулятора | 1.5 г |
- Ціна: 1 699 ₴









