
Кріплення ТВ фіксоване Simpler 48EP 40-55"
- Немає в наявності
- Код: 48EP
660 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний фіксованний кронштейн Simpler 48EP. Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора? Діагональ екрану, вага телевізора та стандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора. Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції. Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 32-65 дюйма і вагою до 30 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 200 × 200 мм до 400 × 400 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний матовий |
| Максимальна діагональ | 55" |
| Мінімальна діагональ | 40" |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 200x200 мм, 200x400 мм, 300x300 мм, 300x400 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм |
| Тип | настінне кріплення |
- Ціна: 660 ₴





