
Кріплення ТВ з кутом нахилу Simpler 68EN 40-80"
- Немає в наявності
- Код: 68EN
1 026 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний похилий кронштейн Simpler 68EN. Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора? Діагональ екрану, вага телевізора та стандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора. Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції. Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 40-80 дюйма і вагою до 35 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 200×200 мм до 600×400 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний матовий |
| Максимальна діагональ | 80 " |
| Мінімальна діагональ | 40" |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Регулювання | нахил/-5°/+15° |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 200x200 мм, 200х300 мм, 200x400 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 600x400 мм, 600х200 мм, 600х300 мм |
| Тип | настінне кріплення |
- Ціна: 1 026 ₴







