
Проєктор Acer M511 FHD, 4300 lm, 1.5-1.66, WiFi, Aptoide
- Немає в наявності
- Код: MR.JUU11.00M
34 425 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проведення нарад не буде проблемою завдяки інтелектуальному бездротовому проєктору Acer M511. Завдяки яскравості до 4300 люмен, роздільній здатності до WUXGA (1920 x 1200) та гнучкому розміщенню проєктора можливо працювати швидше та простіше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | DLP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг кг |
| Вбудований динамік | 1 /10 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 114x313x240 |
| Діагональ зображення | 1.5 - 1.66 м |
| Клас пристрою | Універсальний |
| Масштабування і фокусування | ручне |
| Реальна роздільна здатність | 1920 x 1080 /Full HD |
| Ресурс лампи | 5000 рік |
| Потребується потужність | 295 Вт |
| Формати зображення | 16:9 |
| Яскравість екрану | 4300 лм |
- Ціна: 34 425 ₴





