
Кріплення монітора настільне 2E Pakhtugu 17"- 32" 9кг
- Немає в наявності
- Код: 2EDGERED
1 938 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кріплення для монітора настільне 2Е «Пахтугу» космічного сірого кольору. Міцну конструкцію виготовлено зі сталі, пластику та алюмінію. Призначено для одного екрана діагоналлю 17-32″ і вагою від 2 до 9 кг. Зручний і надійний кронштейн сумісний із VESA 75 × 75, 100 × 100, передбачено швидкознімну пластину. Ефективне кріплення забезпечено на робочому столі товщиною 10 – 80 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | сірий/космічний |
| Максимальна діагональ | 32 " |
| Максимальне навантаження | 2 кг /-9 кг |
| Мінімальна діагональ | 17 " |
| Призначення | кріплення моніторів |
| Регулювання | нахил, поворот, обертання |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 115 x 550 x 630 мм |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм, 100x100 мм |
| Тип | кріплення для монітора |
- Ціна: 1 938 ₴









