
Кріплення моніторів настільне 2E Reykife 17"- 32" 2х9кг
- Немає в наявності
- Код: 2ECO2MON
1 020 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кріплення для монітора настільне 2Е «Рейкіфе» матового чорного кольору. Міцну конструкцію виготовлено зі сталі та пластику. Призначено для двох екранів діагоналлю 17-32″ і вагою від 2 до 9 кг. Зручний і надійний кронштейн сумісний із 75 × 75, 100 × 100, передбачено швидкознімну пластину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний матовий |
| Максимальна діагональ | 32 " |
| Максимальне навантаження | 9 кг /(на екран) |
| Мінімальна діагональ | 17 " |
| Призначення | кріплення моніторів |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 869 x 112 x 561 мм |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм, 100x100 мм |
| Тип | кріплення для монітора |
- Ціна: 1 020 ₴







