
Проєктор домашнього кінотеатру Acer H6555BDKi FHD, 4800 lm, 1.125-1.46, WiFi
- Немає в наявності
- Код: MR.JVQ11.004
34 170 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При яскравості 4500 люменів ви зможете насолоджуватися чітким і яскравим зображенням навіть на великій відстані, при денному освітленні та у великих приміщеннях. Зображення з діагоналлю 2,5 м і роздільною здатністю 1080p Full HD виглядає так само реалістично, як і вид з вашого вікна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | DLP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг кг |
| Вбудований динамік | 1 /10 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 91 x 322 x 225 |
| Клас пристрою | офісний, для шкіл і ВУЗів |
| Масштабування і фокусування | ручне/f=11.9-15.5 мм |
| Проєкційне співвідноошення | стандартні (1.3 - 2)/1,125-1,46 |
| Реальна роздільна здатність | 1920 x 1080 /(Full HD) |
| Ресурс лампи | 4000 рік |
| Потребується потужність | 309 Вт |
| Яскравість екрану | 4500 лм /3600 ANSI lm |
- Ціна: 34 170 ₴





