
Кріплення ТВ фіксоване 2E Letriovgu 55"- 60" 35кг
- Немає в наявності
- Код: 2E2GEN556035FIXPO
12 324 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Супертонке відеостінне фіксоване кріплення для ТВ, екранів і моніторів 2E «Letriovgu» чорного кольору. Міцну конструкцію виготовлено зі сталі. Призначено для дисплеїв або телевізорів діагоналлю 55-60″ і вагою до 35 кг. Тонкий дизайн забезпечує низький профіль. Точне вирівнювання дисплея дає змогу регулювати висоту/глибину для відеостін або безперервних цифрових вивісок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір | Чорний |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна діагональ | 60" |
| Максимальне навантаження | 35 кг /(на екран) |
| Мінімальна діагональ | 55" |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 1209x540x49~223 мм // Профіль: 49~223 мм |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 200x200 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 600x400 мм, 800x400 мм, 800x600 мм, 600x600 мм |
| Тип | настінне кріплення |
- Ціна: 12 324 ₴




