
Монітор портативний Asus 21.5" ZenScreen MB229CF HDMI, USB-C, MM, IPS, 100Hz, AdaptiveSync, Pivot, C-Clamp Arm
- Немає в наявності
- Код: 90LM08S5-B01A70
16 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Монітор ASUS ZenScreen MB229CF створений для комфортної роботи з декількома програмами одночасно. Він оснащений великою безрамковою 21,5-дюймовою панеллю з роздільною здатністю Full HD й частотою оновлення 100 Гц. Його витончений профіль (4,9 мм) і невелика вага (2,2 кг) дозволяють легко переносити пристрій під час роботи вдома, в офісі чи приміщенні для коворкінгу. Крім того, підтримка різних варіантів встановлення означає, що ви можете налаштувати MB229CF так, щоб він відповідав саме вашим потребам. Його універсальність дозволяє перетворити будь-яке місце на зручний робочий простір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудовані динаміки | 1 /(2.1 канал, НЧ динамік: 1.5 Вт) |
| Входи | USB-C x 1 (DP Alt Mode), USB-C Power Delivery/(60 Вт), 1x HDMI™ (1.4), Роз’єм для навушників |
| Габарити (ШхВхТ) | 487 x 722 x 301 /(з підставкою), 487 x 318 x 22 мм (без підставки) |
| Діагональ екрана | 21.5 " |
| Контрастність (статична) | 1000:1/(типова) |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Поворотний екран | 1 /у горизонтальній площині (+90° ~ -90°), у вертикальній площині (+90° ~ -90°) |
| Покриття екрану | матове |
| Призначення | для дому та офісу |
| Підтримка сторін | 16:9 |
| Рекомендована роздільна здатність | 1920x1080 (Full HD) |
| Тип пристрою | монітор |
| Час реакції | 5 мс /(GTG) |
| Яскравість екрану | 250 кд/м2/(типова) |
- Ціна: 16 999 ₴








