
Підставка для ноутбука DIGITUS Mobile laptop stand, до 15'', чорна
- Немає в наявності
- Код: DA-90368
747 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна підставка для ноутбуків Digitus завдяки своєму тонкому дизайну займає мало місця на вашому домашньому столі. Створіть ергономічну та ідеальну робочу станцію для свого ноутбука всього за кілька кроків. Кут нахилу підставки легко регулюється до 5 рівнів, тому її можна адаптувати до будь-якого типу ноутбука чи столу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 35 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 620 г кг |
| Висота | 207 мм /- 267 мм |
| Додатково | 5 ступенів регулювання |
| Максимальний розмір екрану | 15 " |
| Матеріал конструкції | Метал |
- Ціна: 747 ₴









