
Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX, 2000VA/1800W, RM 2U, LCD, USB, RS232, 8xC13
- Немає в наявності
- Код: 9SX2000IR
92 370 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ Eaton 9SX2000iR - це рішення, призначене для невеликих серверних кімнат і центрів обробки даних. Це висококласне рішення забезпечує повний захист підключених пристроїв за допомогою онлайн-технології подвійного перетворення від перебоїв і стрибків напруги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ( unit ) | 2 U |
| Вхідна напруга | 200-276 В/(до 140-276 В зі зниженням потужності) |
| Ефективна вихідна потужність | 1800 Вт |
| Макс. вихідна потужність | 2000 ВА |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 86,5 x 438 x 608 |
| Тип монтажа | монтуємий в стійку (rack mount) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
- Ціна: 92 370 ₴





