
Смартфон Blackview BV6200 Pro 6.56" 6/128ГБ, 2SIM, 13000мА•год, чорний UA
- Немає в наявності
- Код: 6931548314707
7 799 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцний захищений смартфон Blackview BV6200 Pro - чудовий вибір для активних людей. Беріть його з собою в туристичні походи, на риболовлю, наукові експедиції, будівельні майданчики, виробництво чи склади – цей гаджет створений для використання в складних експлуатаційних умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Колір | Чорний |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 438 г |
| Товщина | 19.2 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпалах | 1/(основна камера, LED) |
| LTE | 1 |
| Відеоприскорювач | 1 |
| Діагональ | 6.56 " /(103,4 см2 (~72,3% співвідношення екрану до тіла)) |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Операційна система | Android 13/(Doke OS 3.1) |
| Основна камера | 13 Мп /+0.3 Мп |
| Розподільна здатність дисплея | 720x1612 |
| Тип корпусу | моноблок |
- Ціна: 7 799 ₴






