
Смартфон Blackview BV8900 6.5" 8/256ГБ, 2SIM, 10000мА•год, чорний UA (з тепловізором)
- Немає в наявності
- Код: 6931548313502
12 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захищений смартфон Blackview BV8900 Pro - це визначний пристрій з унікальними перевагами, доступними за привабливою ціною. Забезпечений стандартом захисту IP69K, цей смартфон легко витримує екстремальні умови.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Колір | Чорний |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 398 г |
| Товщина | 19.8 мм |
| Ширина | 82.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпалах | 1 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Відеоприскорювач | 1 |
| Діагональ | 6.5 " |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| ОЗП | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 13/(Doke-OS 3.1) |
| Основна камера | 64 Мп /(f/1.8, (wide), 1/1.97", PDAF, OIS 5 МП, термокамера) |
| Розподільна здатність дисплея | 2408х1080 |
| Тип корпусу | моноблок |
- Ціна: 12 999 ₴









