
Мобільний телефон 2E S180 2024 1.77" 2SIM, 600мА•год, чорний
- Немає в наявності
- Код: 694743653885
469 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мобільний телефон 2E S180 2024 – це надійний і функціональний пристрій для щоденних завдань. Зручний дизайн, підтримання двох SIM-карт і широкий спектр додаткових функцій роблять його чудовим вибором для користувачів, які шукають простий, але надійний телефон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 г |
| Товщина | 14.3 мм |
| Ширина | 47.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 32 МБ |
| Діагональ | 1.77 " |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Розподільна здатність дисплея | 128x160 |
| Тип корпусу | моноблок |
| Тип матриці | TN |
- Ціна: 469 ₴









