
Монітор Samsung 27" S80UD HDMI, DP, USB, USB-C, MM, IPS, 3840x2160
- Немає в наявності
- Код: LS27D804UAIXCI
12 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
онітор Samsung LS27D804UAIXCI 27" пропонує вражаючу Ultra HD роздільну здатність 3840x2160 на IPS-екрані, що забезпечує надзвичайно чітке та деталізоване зображення. Підтримка HDMI, DisplayPort, USB та USB-C забезпечує широкий вибір підключень, а тонкий дизайн робить монітор стильним доповненням до будь-якого робочого місця. Ідеальний вибір для творчих професіоналів та тих, хто цінує високу якість зображення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Входи | LAN, HDMI, Вихід на навушники, DisplayPort 1.2, USB-C, 1 x DisplayPort, Концентратор USB/x3 |
| Габарити (ШхВхТ) | 612,9 x 556,6 x 220 /(з підставкою), 612,9 x 367,7 x 41,6 мм (без підставки) |
| Діагональ екрана | 27 " |
| Контрастність (статична) | 1000:1 |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Рекомендована роздільна здатність | 3840x2160 (Ultra HD 4K) |
| Тип пристрою | монітор |
| Час реакції | 5 мс |
| Яскравість екрану | 350 кд/м2/(типова), 280 кд/м2/(мінімальна) |
- Ціна: 12 999 ₴








