
Ноутбук HP Probook 445-G11 14" WUXGA IPS AG, AMD R5-7535U, 16GB, F512GB, UMA, Win11P, сріблястий
- Немає в наявності
- Код: 9Y7K6ET
39 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук HP ProBook 445 з діагоналлю 14 дюймів забезпечує компанії, що розвиваються, надійним та бюджетним ПК з інструментами для підвищення продуктивності й багаторівневого захисту кінцевих точок, що важливо для продуктивності комерційного рівня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | 7535U |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Вага | 1.39 кг кг |
| Виробник процесора | AMD |
| Діагональ екрана | 14 " /300 fFHDC 60Hz bnt LCD Panel |
| Кількість осередків батареї | 3 |
| Обсяг ОЗУ | 16 ГБ/1x16GB 4800 SODIMM Memory |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Призначення | Для бізнесу |
| Розподільна здатність дисплея | 1920x1200 |
| Серія відеокарти | AMD Radeon |
| Серія процесора | Ryzen 5 |
| Тактова частота | 2.9 ГГц |
| Тип відеокарти | інтегрована |
- Ціна: 39 999 ₴






