
Ноутбук HP 250-G10 15.6" FHD IPS AG, Intel i5-1334U, 16GB, F1TB, UMA, Win11P, сріблястий
- Немає в наявності
- Код: AL0C4AT
37 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбук HP 250 G10 – це надійне рішення для роботи та навчання. Оснащений 15.6" FHD IPS-екраном із покриттям антивідблиску, продуктивним процесором та сучасними інтерфейсами, він поєднує в собі ефективність і мобільність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | 1334U |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Вага | 1.52 кг кг |
| Виробник процесора | Intel |
| Діагональ екрана | 15.6 " /LED IPS 250 Narrow Bezel slim |
| Кількість осередків батареї | 3 |
| Обсяг ОЗУ | 16 ГБ/1x16GB |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Призначення | Для бізнесу |
| Розподільна здатність дисплея | 1920х1080 |
| Серія відеокарти | Intel Iris Xe |
| Серія процесора | Core i5 |
| Тактова частота | 0.9 ГГц |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4/3200 CR SODIMM Memory |
- Ціна: 37 999 ₴




