
Кріплення ТВ поворотне Hama TV-WB, 32-65", чорний
- Немає в наявності
- Код: 00220829
1 949 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поворотне настінне кріплення Hama TV-WB відмінно підходить для телевізорів із діагоналлю 32–65 дюймів і підтримкою VESA до 400x400. Діапазон відстані від стіни — від 9 до 42,5 см. Відмінне рішення для функціонального та стильного монтажу телевізора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAMA |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна діагональ | 65" |
| Мінімальна діагональ | 32 " |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 100x100 мм, 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200х300 мм, 200x400 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 300x100 мм, 100x150 мм |
| Тип | кріплення для телевізорів |
- Ціна: 1 949 ₴



