
Смартфон Samsung Galaxy Xcover 7 5G (G556) 6.6" 6/128ГБ, 1SIM, 4050мА•год, чорний
- Немає в наявності
- Код: SM-G556BZKDEUC
13 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Samsung Galaxy Xcover 7 — міцний і надійний смартфон для роботи в екстремальних умовах. Захист від води та пилу IP68, відповідність військовому стандарту MIL-STD-810H, а також Gorilla Glass Victus+ роблять його готовим до викликів щоденного використання. 6,6-дюймовий FHD+ екран, потужний процесор Dimensity 6100+, 6 ГБ оперативної памʼяті, акумулятор 4050 мА·год — усе для стабільної та безпечної роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | Samsung Galaxy Xcover7 |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 240 г |
| Товщина | 10.2 мм |
| Ширина | 80.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпалах | 1 /Dual-LED |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Діагональ | 6.6 " /104.9 см2 (~77,5% співвідношення екрану до корпусу) |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| ОЗП | 6 ГБ |
| Операційна система | Android 14, One UI 6 |
| Основна камера | 50 Мп |
| Розподільна здатність дисплея | 1080x2408 |
| Тип корпусу | моноблок |
- Ціна: 13 999 ₴









