
Ноутбук Acer Predator Helios 18 PH18-73 18" WQXGA IPS, Intel U9-275HX, 32GB, F1TB, NVD5080-16, Lin, чорний
- Немає в наявності
- Код: NH.QVZEU.004
165 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зануртеся в ігри нового покоління з ігровим ноутбуком з підтримкою штучного інтелекту Helios 18, що працює на базі DLSS 3.5. Розкрийте максимальну продуктивність завдяки передовій технології охолодження, яскравому дисплею Mini LED та точності клавіш MagKey 3.0: MagClick та MagSpeed.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 275HX |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Виробник процесора | Intel |
| Діагональ екрана | 18 " /MiniLED Acer ComfyView 250Hz DDS |
| Кількість осередків батареї | 4 |
| Кількість ядер процесора | 24/8 Performance-cores + 16 Efficient-cores |
| Модель відеокарти | 5080 |
| Обсяг ОЗУ | 32 ГБ/1x32 SODIMM |
| Обсяг відеопам'яті | 16 ГБ |
| Призначення | Ігровий |
| Розподільна здатність дисплея | 2560x1600 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX |
| Серія процесора | Core Ultra 9 |
| Тактова частота | 2.1 ГГц |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5/6400MHz |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
- Ціна: 165 999 ₴








