
Корпус 2E Credo Slim V90B-400 з БЖ 2E TFX400, 1xUSB3.0, 1х USB 2.0, 1xUSB Type-C, 2x90мм, VGA 220мм, mATX, чорний
- Немає в наявності
- Код: 2E-V90B-400
1 429 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bстановлених вентиляторів | 2 шт /x 90 Передня панель |
| Блок живлення | 1 /TFX |
| Габарити, мм (ВхШхГ) | 100 x 260 x 330 |
| Додатково | 1xUSB Type C |
| Конектор живлення мат.плати | 20+4pin/довжина 280мм |
| Конектор живлення процесора | 4+4pin/довжина 280мм |
| По напрямках | стандратний/офісний |
| Потужність комплектного БЖ | 400 Вт |
| Пікова потужність БЖ | 400 Вт |
| Тип корпусу | Desktop |
| Тип материнської плати | micro-ATX/ITX (максимальна ширина 21 см) |
- Ціна: 1 429 ₴

