
Ноутбук HP OmniBook 7 17-dc0000ua 17.3" FHD IPS Touch, Intel U7-258V, 32GB, F2TB, NVD4050-6, Win11, сріблястий
- Немає в наявності
- Код: C3VE9EA
82 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | 258V |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність SSD накопичувача | 2 ТБ |
| Вага | 2.34 кг кг |
| Виробник процесора | Intel |
| Діагональ екрана | 17.3 " |
| Кількість осередків батареї | 6 |
| Модель відеокарти | 4050 |
| Обсяг ОЗУ | 32 ГБ |
| Обсяг відеопам'яті | 6 ГБ |
| Призначення | споживчі |
| Розподільна здатність дисплея | 1920х1080 |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX |
| Серія процесора | Core Ultra 7 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип матриці | IPS/400 nits |
| Тип пам'яті | VRAM |
- Ціна: 82 999 ₴








