
Смартфон TECNO Spark 40 (KM5n) 6.67" 8/256ГБ, 2SIM, 5200мА•год, Veil White
- Немає в наявності
- Код: 4894947091575
6 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno |
| Колір | Білий |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 191 г |
| Товщина | 7.7 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| LTE | 1 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Діагональ | 6.67 " |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| ОЗП | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 50 Мп |
| Розподільна здатність дисплея | 1600x720 |
| Тип корпусу | моноблок |
- Ціна: 6 999 ₴









