
Смартфон Doogee S PUNK Pro 6.58" 8/512ГБ, 2SIM, 10800мА•год, помаранчевий
- Немає в наявності
- Код: 6923740247020
9 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 422 г |
| Товщина | 17.9 мм |
| Ширина | 83.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| LTE | 1 |
| Вбудована пам'ять | 512 ГБ |
| Відеоприскорювач | 1 |
| Діагональ | 6.58 " /(~85% співвідношення екрану до розміру панелі) |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| ОЗП | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 50 Мп / + 2 Мп Макро |
| Розподільна здатність дисплея | 1080x2408 |
| Тип корпусу | моноблок |
- Ціна: 9 999 ₴








