
Принтер Canon PIXMA G1410 (6384250)
- Немає в наявності
- Код: 6384250
6 999 ₴
- +380 (99) 771-72-34
Неймовірно великий ресурс
Заощаджуйте значні кошти завдяки високій ефективності за рахунок великого ресурсу* (до 6000 сторінок для чорного чорнила або 7000 сторінок для набору кольорових чорнил).
Високоякісний друк
Друкуйте високоякісні документи разом із технологією FINE від Canon і гібридною системою подавання чорнил: чорного пігменту для чіткого тексту, кольорових пігментів для яскравих фотографії без полів розміром до формату A4.
Компактний, надійний і доступний за ціною
Цей компактний і доступний за ціною принтер чудово впишеться в інтер’єр будь-якого будинку або офісу. Він із легкістю впорається з великими обсягами друку завдяки своїй надзвичайно надійній системі подавання чорнил FINE і подавачу паперу з тильної сторони на 100 аркушів.
Легке налаштування й економія енеи
Принтер дуже легко налаштувати завдяки швидкому USB-підключенню до ПК. Також заощаджуйте електроенергію з функцією автоматичного вимкнення принтера, коли він не використовується.
Творчий друк
Друкуйте свої фотографії в нові творчі способи у фотопрограмі My Image Garden із функцією розпізнавання облич, завдяки якій можна легко здійснювати пошук серед усіх зображень на вашому комп’ютері.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2314C009AC |
| Вага (кг) | 4.8 |
| Дротове підключення | USB |
| Друк без полів | A4, Letter, 20 x 25 см, 13 x 18 см, 13 x 13 см, 10 x 15 см |
| Енергоспоживання | У вимкненому стані: прибл. 0.2 Вт У режимі очікування (USB-підключення до ПК): прибл. 0.6 Вт (коли лампа сканування вимкнена) У режимі очікування (усі порти підключено): прибл. 0.6 Вт (лампу сканування вимкнено) Перехід в режим очікування через 1 хвили |
| Колір | Чорний |
| Максимальна роздільна здатність друку, dpi | 4800 |
| Мінімальний розмір краплі, pl | 1200 |
| Місткість лотків для подачі | Задній лоток: макс. 100 аркушів (звичайний папір) |
| Призначення | Для малого офісу |
| Підтримувані розміри паперу | A4, A5, B5, 10 x 15 см, 13 x 18 см, 20 x 25 см, конверти (DL, COM10), Legal |
| Ресурс картриджа (звичайний папір) | Кольоровий друк документів формату A4 Чорно-білі: 6000 сторінок* Кольорові: 7000 сторінок* * Орієнтовний ресурс комплекту постачання |
| Ресурс картриджа (фотодрук) | Кольоровий друк фотографій формату 10 x 15 см Кольорові: 2000 фотографій* * Орієнтовний ресурс комплекту постачання |
| Розміри, см | 44.5 x 33.0 x 13.5 |
| Стандартні картриджі | GI-490 <PGBK> GI-490 <C> GI-490 <M> GI-490 <Y> |
| Технологія друку | струменева |
| Тип | Принтер |
| Тип друку | Кольоровий |
| Тип паперу | Звичайний папір Папір для друку з високою роздільною здатністю (HR-101N) Photo Paper Plus Glossy II (PP-201) Фотопапір Pro Luster (LU-101) Напівглянсовий фотопапір Photo Paper Plus Semi-gloss (SG-201) Глянсовий фотопапір Everyday Use Glossy (GP-501) |
| Швидкість кольорового друку | Прибл. 5,0 зображень/хв |
| Швидкість монохромного друку | Прибл. 8.8 зображень/хв |
| Швидкість фотодруку | 10 x 15 см, без полів: прибл. 60 с |
| Щільність паперу | Звичайний папір: 64-105 г/м² Фотопапір Canon: до 275 г/м² |
- Ціна: 6 999 ₴


