
Пральна машина Electrolux фронтальна, 6кг, 1200, A, 41см, дисплей, інвертор, білий
- Немає в наявності
- Код: EWS6526BU
13 499 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна пральна машина Electrolux EWS6526BU забезпечує ефективне прання навіть невеликих завантажень. Система SensiCare автоматично налаштовує тривалість циклу, зменшуючи витрати води та енергії. Програма «Анти-алергія з парою» усуває бактерії й алергени, а функція Time Manager® дозволяє скоротити тривалість прання відповідно до потреб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Клас енергоспоживання | A |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.3 см |
| Глибина | 37.8 см см |
| Завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Колір | Білий |
| Програми | Бавовна, Вовна, Синтетика, Джинс, Дитячий одяг, Шовк, Тонкі тканини, Куртки, Спорт, Еко 40-60, Анти-алергія, Віджимання/злив, Ополіскування, Швидко 14хв |
| Тип | пральна |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |
- Ціна: 13 499 ₴







