
Раковина, умивальник Adamant SLENDER, штучний камінь, прямокут., з отвором для змішувача, без переливу, 605x405x120мм, накладний,
- Немає в наявності
- Код: 4824296204008
7 650 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Раковина Adamant SLENDER має прямокутну форму, виготовлена зі штучного каменю з розмірами 605 x 405 x 120 мм та білим кольором. Накладний тип встановлення з отвором для змішувача та без отвору для переливу дозволяє монтаж на тумбу. Матеріал створений за технологією Solid Surface, стійкий до впливу та довговічний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Вага | 15 кг |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 605 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | раковина, гарантійний талон, коробка |
| Матеріал | Штучний камінь |
| Серія | Slender |
| Способ монтажа | на стільницю/накладена |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 7 650 ₴









