
Адаптер WiFi MERCUSYS MW150US N150, USB
- Немає в наявності
- Код: MW150US
219 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки компактному розміру MW150US можна з легкістю використовувати в будь-якому місці - вдома або в поїздці. Просто підключіть його до USB-порту вашого ПК - і насолоджуйтеся швидкісним інтернет-з'єднанням. Компактний адаптер дозволить підключатися до Wi-Fi зі швидкістю до 150 Мбіт/с, забезпечуючи зручний браузинг в інтернеті, швидке завантаження файлів і IP-телефонію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Висота | 6.85 мм |
| Ширина | 14.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | USB 2.0 |
| Глибина | 18.9 мм см |
| Діапазон частот | 2.4 – 2.4835 ГГц |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Кількість антен | 1 |
| Максимальна швидкість передачі даних | 150 Мбіт/с |
| Міцність | 20 dBM Вт |
| Підтримка | XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g |
| Тип антени | вбудована/незйомна |
- Ціна: 219 ₴


