
Раковина, умивальник Adamant KREIS, штучний камінь, кругла, без отвору для змішувача та переливу, 420х150мм, накладний, білий
- Немає в наявності
- Код: 4824296200601
3 150 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Раковина Adamant KREIS має круглу форму, виготовлена зі штучного каменю з розмірами 420 x 150 мм та білим кольором. Накладний тип встановлення без отвору для змішувача та переливу дозволяє монтаж зверху на стільницю. Матеріал створений за технологією Solid Surface, стійкий до впливу та довговічний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Вага | 6.5 кг |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | раковина, гарантійний талон, коробка |
| Матеріал | штучний камінь/(80% литого каменю та 20% покриття сантехнічною штучною керамікою) |
| Серія | Kreis |
| Способ монтажа | на стільницю/накладена |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 3 150 ₴








