
Раковина, умивальник Adamant Lauf New, штучний камінь, овальна, без отвору для змішувача, з отвором для переливу, 540х445х130мм,
- Немає в наявності
- Код: 100002889
4 783 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Раковина Adamant Lauf New має овальну форму, виготовлена зі штучного каменю з розмірами 540 x 445 x 130 мм та білим кольором. Накладний тип встановлення без отвору для змішувача та з отвором для переливу дозволяє монтаж зверху на стільницю. Матеріал створений за технологією Solid Surface, стійкий до впливу та довговічний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | раковина, гарантійний талон, коробка |
| Матеріал | штучний камінь/(80% литого каменю та 20% покриття сантехнічною штучною керамікою) |
| Серія | Lauf New |
| Способ монтажа | на стільницю/накладена |
| Форма | Овальна |
- Ціна: 4 783 ₴









