
Раковина, умивальник Adamant STRENG NEW, штучний камінь, прямокут., з отвором для змішувача, з отвором для переливу,
- Немає в наявності
- Код: 100002841
6 950 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Раковина Adamant STRENG NEW має прямокутну форму, виготовлена зі штучного каменю з розмірами 790 x 410 x 123 мм та білим кольором. Накладний тип встановлення з отворами для змішувача та переливу дозволяє монтаж на тумбу. Матеріал створений за технологією Solid Surface, стійкий до впливу та довговічний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamant |
| Вага | 20 кг |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 123 мм |
| Довжина | 790 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | раковина, гарантійний талон, коробка |
| Матеріал | Штучний камінь |
| Серія | Streng New |
| Способ монтажа | на стільницю/накладена |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 6 950 ₴







