
Плитка настільна Sencor електрична, комфорок - 2 на 1.2кВт + 1.2кВт, керування - мех., Hi - Light, чорний
- Немає в наявності
- Код: SCP2263BK
2 299 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоконфорочна інфрачервона плита. Помічник на дачі або у відпустці. Просте управління і догляд. 2 інфрачервоні-склокерамічні конфорки з діаметром 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.9 кг кг |
| Тип | настільна плита |
| Висота | 8.2 см |
| Глибина | 28 см см |
| Колір | Чорний |
| Кількість конфорок | 2 |
| Тип | електрична, інфрачервона |
| Керування | Механічне |
| Ширина | 48 см |
- Ціна: 2 299 ₴








