
Плитка настільна Sencor індукційна, комфорок - 2 на 2.2 + 1.3кВт, керування - мех., чорний
- Немає в наявності
- Код: SCP2803BK
5 299 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sencor SCP2803BK — це практична двоконфоркова індукційна плитка, яка забезпечує швидке, ефективне та безпечне приготування страв у будь-яких умовах. Завдяки потужним індукційним зонам 2.2 кВт і 1.3 кВт, ви можете одночасно готувати дві страви з мінімальними енерговитратами. Sencor SCP2803BK — це потужна, надійна та мобільна альтернатива стаціонарній плиті, яка не потребує складного підключення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 кг кг |
| Тип | настільна плита |
| Висота | 7.5 см |
| Глибина | 30 см см |
| Колір | Чорний |
| Кількість конфорок | 2/(2 200 Вт + 1 300 Вт) |
| Можливості | Таймер/від 1 хвилини до 3 годин, Незалежне керування для кожної конфорки та дисплей з білими цифрами |
| Робоча поверхня | склокерамічна |
| Тип | Електрична |
| Керування | поворотні регулятори |
| Ширина | 54.5 см |
- Ціна: 5 299 ₴









