
Cвітильник стовпчик Philips LED BCP312 120см 15Вт 760Лм 3000К чорний
- Немає в наявності
- Код: 911401755282
3 600 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні переваги: стильний дизайн, якісне світло, тривалий корисний термін служби, економія електроенергії, легкий монтаж, не вимагає додаткового технічного обслуговування. UNIBollard пропонує рішення для громадських місць, таких як парки, вуличні зони навколо будівель, території комплексів, забезпечуючи більш яскраве освітлення по вечорам, високу безпеку і зручність обслуговування. Елегантний вигляд світильників стане прекрасним доповненням для вашої житлової зони.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 100… 240 В |
| Код ступеня захисту від механічних впливів | IK06 |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 /(мін.) |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Потужність світлодіодного модуля | 15 Вт/(допустиме значення споживаної потужності: +/-10%) |
| Светоотдача | 760 Лм |
| Тип | світильник вуличний |
- Ціна: 3 600 ₴

