
Cвітильник фасадний LEDVANCE ENDURA SPHERE 8Вт 600Лм 3000K чорний
- Немає в наявності
- Код: 4058075216624
1 388 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фасадний світильник ENDURA STYLE SPHERE 8w (600Lm) 3000K. Переваги продукту: енергоефективність завдяки світлодіодній технології; проста і швидка установка. Області застосування: використання поза приміщеннями (IP44); фасади будівель; вхідне освітлення; патіо, балкони. Особливості продукту: яскраві та функціональні світлодіодні світильники для вулиці; литий під тиском алюмінієвий корпус; регульовані модулі: кут повороту 180 °. Устаткування/Аксесуари: в комплекті монтажні і з'єднувальні аксесуари.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Колірна температура | 3000K |
| Світловіддача | 75 лм/Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 220-240 В |
| Код ступеня захисту від механічних впливів | IP44 |
| Кут освітлення | 170 град. |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Потужність світлодіодного модуля | 8 Вт /(номінальний струм 65 мА) |
| Тип | світильник фасадний LED |
- Ціна: 1 388 ₴





