
Рушникосушка Navin електрична Камелія, 800х480х105мм, таймер-регулятор, сталь, чорний муар, праве підключення
- Немає в наявності
- Код: 12-207033-4880
3 990 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична сушарка для рушників Камелія від українського виробника NAVIN має класичний, елегантний дизайн. Легка округлість горизонтальних перемичок створює відчуття гармонії та затишку у ванній кімнаті. Рушникосушка Камелія 480х800 Sensor (розташування шнура з вилкою — праворуч) виготовлена з вуглецевої сталі високої якості й міцності. Модель має порошкове покриття (колір — чорний муар). Товщина стінки колекторів (стійок) і перемичок сушарки дорівнює 1,5 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Потужність | 145 Вт |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Міжосьова відстань | 448 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус | сталь |
| Кількість ребер | 8 шт. |
| Максимальна температура | 55 °C |
| Розміри | 800 х 480 х 105 |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Тип | Електричний |
- Ціна: 3 990 ₴





