
Рушникосушка Navin електрична Симфонія, 800х480х150мм, кнопка, сталь, білий, праве підключення
- Немає в наявності
- Код: 12-009030-4880
3 190 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична рушникосушка Симфонія 480х800 від українського виробника NAVIN виготовлена з вуглецевої сталі, яка відрізняється високою якістю і міцністю. Модель має порошкове покриття. Товщина стінки перемичок рушникосушарки складає 1,5 мм, а стійок 2 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус | сталь |
| Кількість ребер | 8 шт. |
| Максимальна температура | 55 °C |
| Міжосьова відстань | 448 мм мм |
| Міцність | 192 Вт Вт |
| Розміри | 800 х 480 х 150 |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Тип | Електричний |
- Ціна: 3 190 ₴





