
Рушникосушка Navin електрична Камелія, 800х480х105мм, кнопка, сталь, білий, праве підключення
- Немає в наявності
- Код: 12-007030-4880
2 890 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична рушникосушка Блюз 480х800 від українського виробника NAVIN виготовлена з вуглецевої сталі, яка відрізняється високою якістю і міцністю. Модель має порошкове покриття. Товщина стінки перемичок рушникосушарки складає 1,5 мм, а стійок 2 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус | фарбована сталь |
| Кількість ребер | 8 шт. |
| Максимальна температура | 55 °C |
| Міжосьова відстань | 448 мм мм |
| Міцність | 145 Вт Вт |
| Розміри | 800 x 480 x 105 |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Тип | Електричний |
- Ціна: 2 890 ₴





