
Рушникосушка ARDESTO електрична Elina Smart, 90х1200мм, таймер-регулятор, сталь, біла
- Немає в наявності
- Код: 12-168053-0912
3 109 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантна й функціональна рушникосушарка ARDESTO Elina Smart перетворює буденні речі на стильні рішення для дому. Білу рушникосушарку виготовлено з фарбованої сталі у формі компактної драбинки з чотирма секціями, гармонійно поєднуючи мінімалізм і практичність. Завдяки розміру (1 200 × 90 × 69 мм) виріб матиме органічний вигляд навіть у невеликому просторі. Потужність 88 Вт забезпечує комфортне сушіння за максимальної температури 55 °C. Зі стаціонарним монтажем і розташуванням шнура праворуч її легко інтегрувати в інтер’єр. Регулятор і таймер забезпечують контроль і зручність. Ступінь захисту IP44 дає змогу безпечно використовувати у ванних кімнатах, а вага у 4,5 кг робить монтаж швидким і надійним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Білий |
| Потужність | 88 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Міжосьова відстань | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус | фарбована сталь |
| Кількість ребер | 4 шт |
| Максимальна температура | 55 °C |
| Розміри | 1200 x 90 x 69 |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Тип | Електричний |
- Ціна: 3 109 ₴






